X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
چهارشنبه 7 مرداد‌ماه سال 1388
صحبتهای علی کریمی پس از ثبت قرارداد با استیل آذین

هافبک میانی فصل پیش تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه برخی مسئولان این باشگاه نمی خواستند او در جمع سرخپوشان بماند گفت: در توافقی که با مالک باشگاه استیل آذین داشته ام هرگاه پرسپولیس مرا بخواهد قراردادم را با این تیم فسخ می کنم.

علی کریمی که پس از ثبت قراردادش با استیل آذین با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: همه می دانند که من دوست داشتم در پرسپولیس بمانم و تمام تلاشم را هم انجام دادم تا در لیگ نهم هم پیراهن این تیم را بر تن کنم اما ظاهرا برخی مسئولان باشگاه نمی خواستند من در این تیم بمانم.

وی ادامه داد: در جلسه ای که دوشنبه شب برگزار شد اعضای هیئت مدیره حاضر در این نشست به خوبی متوجه همه مسائل شدند و به آنها ثابت شد که مشکل از طرف من نبوده است.

کریمی با ابراز خوشحالی از پیوستنش به استیل آذین گفت: این تیم متشکل از بازیکنان جوانی است که قطعا کار سختی برای حضور در نهمین دوره رقابتهای لیگ برتر دارند با این حال امیدوارم بتوانیم تیم قدرتمندی را در مسابقات لیگ داشته باشیم.

هافبک میانی جدید تیم فوتبال استیل آذین در پاسخ به این پرسش که چه کسانی باعث جدایی اش از پرسپولیس شدند گفت: فعلا قصد وارد شدن به مسائل حاشیه ای را ندارم و تمام توانم را برای استیل آذین خواهم گذاشت اما قصد دارم در آینده برخی مسائل را در مورد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مطرح کنم.

علی کریمی ادامه داد: ای کاش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صداقت داشت و واقعیت مذاکرات را می گفت. با این حال فکر می کنم هواداران همه چیز را بدانند.

وی با بیان اینکه نمی تواند مبلغ قراردادش با استیل آذین را بگوید خاطر نشان کرد: مبالغی مثل 666 میلیون تومان که در برخی رسانه ها مطرح شده است صحت ندارد.

کریمی در ادامه گفتگوی خود با خبرنگاران گفت: توافق من با حسین هدایتی به گونه ایست که هر وقت پرسپولیس خواهانم باشد می توانم قرارداد را با استیل آذین فسخ کنم و به پرسپولیس بپیوندم.

هافیک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که در لیگ نهم برابر پرسپولیس قرار خواهید گرفت گفت: اظهار نظر در این مورد فعلا زود است. شاید در آینده در این مورد فکر کنم. از یک طرف دیدار با تماشاگران دوست داشتنی پرسپولیس برایم شیرین است و از یک طرف قرار گرفتن برابر پرسپولیس برایم سخت است.

علی کریمی در پایان گفت: امیدوارم پرسپولیس این فصل بتواند روزهای خوبی را سپری کند و باعث خوشحالی هوادارانش شود.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252876
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net