X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
دوشنبه 18 آبان‌ماه سال 1388
ماجرای علی کریمی

ماجرای بازگشت علی کریمی به پرسپولیس در شرایطی از مدتها پیش مطرح شده است که این روزها بیشتر از هر چیز شاهد درگیری لفظی مالک باشگاه استیل آذین و مصاحبه های او علیه سرپرست باشگاه پرسپولیس هستیم، دو نفری که باید در مورد آینده کریمی تصمیم گیری کنند.

علی کریمی که سابقه بازی در تیم های الاهلی امارات ، بایرن مونیخ ، قطر و السیلیه قطر را در کارنامه دوران فوتبالی اش دارد، پس از آنکه اروپا را در شرایطی مطلوب رها کرد و به قطر آمد، فصل قبل و زمانی که شرایط برای ادامه حضورش در تیم قطری فراهم نبود، با تلاش های حسین هدایتی که آن زمان رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بود، به این تیم پیوست و نقشی تاثیرگذار در نتایج این تیم داشت.

با جدایی حسین هدایتی از پرسپولیس و اختلاف نظر شدید او با عباس انصاریفرد که در آن زمان مدیرعامل سرخپوشان بود، جایگاه کریمی در پرسپولیس هم متزلزل شد و با وجود تلاش هایی که صورت این بازیکن نتوانست در فهرست سرخپوشان برای حضور در لیگ نهم جایی داشته باشد.

برخی اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس عباس انصاریفرد را به عنوان مقصر جدایی کریمی از این تیم معرفی کردند و هدایتی بارها بر این نکته تاکید کرد که انصاریفرد عمدا فهرست پرسپولیس را پرکرد تا علی کریمی نتواند در تیم محبوبش به فوتبال ادامه دهد.

پس از این ماجرا هدایتی کریمی را به پرسپولیس برد و در همان روزهای ابتدایی تاکید که کریمی امانتی در دست اوست و هر زمانی که پرسپولیس بخواهد حاضر است بدون هیچ قید و شرطی این بازیکن را به خانه اش بازگرداند.

با برکناری عباس انصاریفرد و حضور حبیب کاشانی در پرسپولیس امیدواری ها برای بازگردان کریمی بسیار زیاد شد.حبیب کاشانی قبل از اینکه از سوی علی سعیدلو به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس انتخاب شود، رابطه بسیار خوبی با حسین هدایتی داشت و حتی به عنوان مشاوری امین و نزدیک در استیل آذین فعالیت می کرد.

اما پس از حضور وی به عنوان سرپرست در باشگاه پرسپولیس اوضاع کمی تیره و تار شد. حسین هدایتی که یکی از گزینه های حضور در هیئت مدیره پرسپولیس بود، رفته رفته فاصله اش را با کاشانی زیاد کرد و کار تا جایی پیش رفت که حالا این دو علیه یکدیگر موضع گرفته اند و مصاحبه ای بر ضد یکدیگر انجام می دهند.

البته در این میان حبیب کاشانی موضع معتدلی دارد و سعی می کند وارد بازی رسانه ای و پرحاشیه درگیری های لفظی هدایتی و انصاریفرد نشود. اما این دو نفر تلاش کرده اند در روزهای گذشته با انجام مصاحبه های جنجالی، اوضاع را علیه کاشانی پیش ببرند.

در این میان مشخص نیست زمانی که حسین هدایتی به عنوان مالک باشگاه استیل آذین و تصمیم گیرنده اصلی برای انتقال کریمی با حبیب کاشانی اختلاف نظر دارد، چطور می خواهد این انتقال را صورت دهد. آیا عشق به پرسپولیس و حرف هایی که هدایتی بر زبان می آورد، با این اختلافات و انجام مصاحبه های تند علیه مدیریت فعلی باشگاه همخوانی دارد؟

آیا می توان امیدوار بود که ماجرای انتقال علی کریمی به پرسپولیس تنها یک سرگرمی برای پرکردن تعطیلات 21 روزه لیگ برتر نباشد؟

پس از جلسه ای که اعضای کادر فنی و مدیریت باشگاه استیل آذین روز یکشنبه با یکدیگر داشتند قرار است تا روز چهارشنبه تکلیف نهایی علی کریمی برای حضور در پرسپولیس مشخص شود.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252876
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net