X
تبلیغات
زولا
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
یکشنبه 11 تیر‌ماه سال 1391
کار‌شناسی فینال جام یورو توسط علی کریمی!

ستاره محبوب تیم ملی و پرسپولیس گفت: «به نظرم اسپانیایی‌ها نتوانستند مثل جام جهانی بازی کنند و در واقع خیلی انتظارات را برآورده نکردند.»

امشب رقابت‌ اروپایی‌ها در یورو ۲۰۱۲ به پایان می‌رسد. ساعت ۲۳: ۱۵ امشب دو تیم اسپانیا و ایتالیا رودرروی هم قرار می‌گیرند تا قهرمان چهاردهمین دوره آن مشخص شود. علی کریمی درباره این بازی حساس و پیش‌بینی‌اش از قهرمان جام چهاردهم گفتگویی انجام داده که می‌خوانید. کاپیتان پرسپولیس نظر قاطعی در مورد قهرمان نمی‌دهد اما شانس ایتالیا را بیشتر می‌داند.


* از حذف آلمان شروع کنیم.

- متأسفانه من بازی آلمان – ایتالیا را ندیدم اما آلمان‌ها این بار هم مثل دفعات گذشته موفق به شکست ایتالیا نشدند. به نظرم تیم ایتالیا خیلی باتجربه عمل کرده و در واقع این هنر سرمربی تیم است که از نفراتش به بهترین شکل استفاده می‌کند و شاید همین مسأله هم یکی از دلایل رسیدن آن‌ها به فینال باشد.


* خیلی‌ها اسپانیا و آلمان را فینالیست می‌دانستند.

- شاید بعضی‌ها روی ایتالیا برای فینالیست شدن حساب باز نمی‌کردند اما فوتبال همین است و باید از فرصت‌ها استفاده کرد. البته شانس هم مهم است. یک موقع پنالتی شما پس از برخورد به تیر وارد دروازه می‌شود و یک بار هم به بیرون می‌رود، اتفاقی که در بازی پرتغال و اسپانیا افتاد.


* و در مورد اسپانیا؟

- به نظرم آن‌ها نتوانستند مثل جام جهانی بازی کنند و در واقع خیلی انتظارات را برآورده نکردند.


* پس یعنی شانس قهرمانی ایتالیا بیشتر است؟

- پیش‌بینی قهرمانی خیلی سخت است اما اگر ایتالیا مثل ۳-۲ بازی آخرش باشد شانس بیشتری دارد ولی تا قبل از شروع بازی نمی‌توان شانس بیشتری را برای هیچ کدام از دو تیم قایل بود.


* اگر بازی به پنالتی بکشد چطور؟

- باز هم ۵۰ – ۵۰ است. به هر حال بعد از ۱۲۰ دقیقه بازی، آن هم با فشار هواداران دو تیم، زدن پنالتی خیلی سخت است و تمرکز بالایی می‌خواهد و بعضی وقت‌ها در این بازی‌های حساس پای بازیکن به خاطر همین فشار و استرس یاری نمی‌کند چون فینال است.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252821
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net