پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
سه‌شنبه 11 خرداد‌ماه سال 1389
مذاکره علی کریمی با فرانک رایکارد
ی کریمی با فرانک رایکارد برای حضور در استیل آذین مذاکره کرد.

علی کریمی در حالی یک‌شنبه‌شب با بازگشت به تهران به سفر امارات خود پایان داد که اکثر اخبار در این خصوص از سفر جادوگر به دبی برای مذاکره با باشگاه‌های اماراتی حکایت داشتند اما به فاصله یک روز پس از بازگشت کریمی خبر خبرورزشی مبنی بر اینکه او برای مذاکره با گزینه خارجی هدایت استیل‌آذین به دبی رفته بود، تأیید شد.
 

آخرین اخبار در این خصوص حکایت از این دارد که کریمی شنبه‌شب در هتل کنکورد دبی با فرانک رایکارد سرمربی نامی هلندی به مذاکره نشسته و بلافاصله فردای این ملاقات به تهران بازگشته تا ماحصل جلسه‌اش را با اعضای هیأت‌مدیره و مالک استیل‌آذین در میان بگذارد. در این خصوص یکی از مربیان ایرانی حاضر در دبی نیز تأیید کرده که کریمی و رایکارد را در هتل کنکورد دبی مشاهده کرده است.

http://s1.picofile.com/alikarimi8/Pictures/100900194653.jpg
در صورت موافقت مسئولان استیل‌آذین با شرایط رایکارد این مربی 48 ساله که همچنان در دبی به سر می‌برد برای طی کردن مراحل نهایی قرارداد خود با استیل‌آذین از دبی راهی تهران خواهد شد. همه این‌ها در حالی است که رایکارد به عنوان سرمربی سابق بارسلونا اخیراً با پیشنهاد سرمربیگری تیم‌ملی استرالیا هم روبه‌رو شده بود و همین امر احتمال حضور او در فوتبال ایران را بسیار اندک نشان می‌داد اما با توجه به شواهد اخیر می‌توان گفت در صورتی که مسئولان استیل‌آذین بتوانند شرایط حضور رایکارد را مهیا کنند دست به کار فوق‌العاده بزرگی زده‌اند. 

البته کریمی در گفت و گو با سایت شخصی خود خبر مذاکره با رایکارد را تکذیب کرده اما تا به حال شده خبری در فوتبال ما تکذیب شود که واقعیت نداشته باشد؟

عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252857
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net