X
تبلیغات
زولا
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
دوشنبه 19 دی‌ماه سال 1390
موضع‌ گیری «علی کریمی» درباره دعوای مایلی‌کهن و دایی ؟
ستاره تیم پرسپولیس گفت: «می‌دانم که همه کسانی که امروز جهانی شدند یک شبه راه صد شب را نرفته‌اند. من برای خرید ماشین‌ام قیمت بالایی داده‌ام اگر من یک بی‌ام دابلیو سوار می‌شوم هزینه‌هایش را داده ام.»
فردا، پرسپولیس روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد. بعد از سرمربیگری حمید استیلی و اتفاقاتی که در زمان حضور او برای این باشگاه افتاد، مصطفی دنیزلی سکان هدایت این تیم را در دست گرفت اما انگار تغییری در اوضاع این تیم ایجاد نشد و وضعیت به روال گذشته است. دنیزلی البته عاقلانه به موضوع می‌نگرد و اعتقاد دارد باید به او پنج هفته وقت بدهند. در این میان نباید از نقش علی کریمی در پرسپولیس به راحتی گذشت، او شاید عصای دست مصطفی دنیزلی باشد و هر‌گاه او آماده بوده، پرسپولیس هم نتایج بسیار خوبی به دست آورده است.
علی کریمی تا چند هفته پیش به خاطر مصاحبه‌اش علیه عزیز محمدی روی جلد بسیاری از رسانه‌ها بود، او درباره این اتفاقات گفت: «دیگر نمی‌خواهم راجع به بازی جام حذفی حرف بزنم. نه عزیز محمدی نه کفاشیان و نه کس دیگر.» اگرچه رگه‌هایی از عصبانیت را می‌شد در صورت او دید ولی کریمی ادامه داد: «باید اجازه دهیم زمان همه چیز را مشخص کند.» این جمله شاید اعتقاد کریمی بر حرف‌هایش بود، حرف‌هایی که قرار بود بیان کند ولی بنا به دلایلی افشا نکرد و در کمیته انضباطی گفت: «انتقاداتم فنی بود.»
یکی از موضوعات جالب مربوط به حرف‌هایی است که مایلی کهن درباره علی دایی گفته است و بر آن اصرار هم دارد. اینکه او را «پول پرست» خطاب می‌کند و حتی وضع مالی او را زیر سوال برده است. به هر حال همیشه حرف و حدیث‌ها درباره فوتبالیست‌ها وجود دارد. پاسخ علی کریمی اینگونه بود: «نمی‌دانم کینه و خشم آدم‌ها گاهی تا کجا پیش می‌رود. اما می‌دانم که همه کسانی که امروز جهانی شدند یک شبه راه صد شب را نرفته‌اند. من برای خرید ماشین‌ام قیمت بالایی داده‌ام اگر من یک بی‌ام دابلیو سوار می‌شوم هزینه‌هایش را داده‌ام.» او رمز پیشرفتش را در این سه کلمه می‌داند: «تمرین، تمرین، تمرین...» و ادامه می‌دهد: «نباید همیشه نیمه خالی لیوان را دید. من برای اینکه روزی محبوب‌ترین بازیکن شوم تلاش چندین ساله کرده‌ام.»
حرف های پایانی علی کریمی اینگونه بود: «دلم نمی‌خواهد جبهه بگیرم و بگویم دست گربه به گوشت نرسیده اما حقیقت این است که همه ما برای به اینجا رسیدنمان از زندگی و جوانیمان گذشتیم.»

عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252821
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net