X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
جمعه 21 خرداد‌ماه سال 1389
اتفاقی که قرار بود رسانه‌ای نشود

تمدید قرارداد علی کریمی با باشگاه استیل آذین چندان هم بی‌حاشیه نبود،شاهدان عینی می‌گویند وقتی قرارداد کریمی امضا شد، همه منتظر این بودند که کریمی در برابر دوربین‌های عکاسان رسانه‌های ورزشی با آجورلو ،مدیرعامل باشگاه استیل آذین عکس یادگاری بگیرد اما این اتفاق روی نداد تا یک سوژه جدید برای اهالی رسانه به وجود آید.

در حالی که حاضرین تصور می‌کردند، کریمی پس از تمدید قراردادش با باشگاه استیل آذین با میل و اشتیاق با مدیرعامل باشگاه عکس یادگاری خواهد گرفت، ستاره استیل آذین از این کار امتناع کرد و قصد داشت بلافاصله پس از تمدید قرارداش باشگاه را ترک کند.

عکس العمل عکاسان به این موضوع هم بسیار قابل توجه بود،آن‌ها بی‌آنکه مانع علی کریمی بشوند سعی کردند عکس جادوگر را در حال ترک دفتر باشگاه استیل آذین شکار کنند.کریمی بی‌آنکه توجه خاصی به لنز دوربین‌ها داشته باشد سعی داشت زودتر دفتر باشگاه را ترک کند اما در همین حین حسین هدایتی سر رسید و مانع خروج علی کریمی از باشگاه شد.

گفته می‌شود، مدیرعامل که پوزیشن خود را مقابل حاضران اندک در ساختمان باشگاه از دست داده بود سعی کرد خود را به این موضوع بی تفاوت نشان دهد اما وقتی مالک متمول باشگاه استیل آذین سر رسید و اجازه نداد کریمی دفتر باشگاه را ترک کنند توجه حاضران بیشتر به سوی آجورلو جلب شد هر چند که او باز هم سعی کرد با همان خنده‌های همیشگی خود را معمولی و بی تفاوت به اتفاقات پیرامون خود نشان بدهد .

بر اساس اخبار دریافتی، دخالت هدایتی باعث شد تا دوباره جادوگر راهش را کج کند و به سوی آجورلو برود و با مدیر عامل باشگاه عکس بگیرد!هدایتی که می‌دانست این موضوع باعث به وجود آمدن حواشی فروانی در باشگاهش خواهد شد کریمی را گوشه‌ای برد و از او خواست فقط به خاطر او با آجورلو عکس بگیرد. مالک باشگاه استیل آذین که خوب می‌دانست اگر کریمی با او آجرلو عکس نگیرد آن وقت رسانه‌ها این موضوع  را به عنوان تیتر یک رسانه‌های خود به مخاطبانش اطلاع خواهند داد برای جلوگیری از حواشی بسیار زیاد مانع از این اقدام شد.

هدایتی در نقش میانجی ظاهر شد تا بیش از این اوضاع خراب نشود.البته کریمی هم به محض آنکه دید هدایتی ناراحت شده برگشت و با نارضایتی با آجورلو عکس گرفت، بعد از اینکه کریمی با آجورلو عکس گرفت و دفتر باشگاه استیل آذین را ترک کرد ،هدایتی از حاضران خواست این ماجرا را جایی عنوان نکنند .اما به محض آنکه حاضران باشگاه استیل آذین را ترک کردند ماجرای کریمی و آجورلو به همه جا مخابره شد.

هر چند که افراد نزدیک به باشگاه استیل آذین سعی کردند این خبر را پنهان نگه دارند اما هر چه بود اختلاف کریمی با سردار آجورلو که اختلاف کهنه‌ای هم هست بار دیگر عیان شد.گفته می‌شود کریمی از مدت ها قبل با آجورلو مشکل داشته .موضوعی که به همکاری این دو در باشگاه استیل آذین مربوط نمی شود و به زمان مدیریت آجورلو در باشگاه پاس تهران برمی گردد.از نزدیکان باشگاه استیل آذین شنیده می‌شود که کریمی در حین مسابقات و اردو‌ها سعی می کند خود از تیرس مدیرعامل دور نگه دارد تا به احبار مجبور نشوند در برابر همدیگر قرار گیرند. حال سوال اساسی و جدی اینست که در این فضا کریمی و آجرولو  چگونه می خواهند با هم کار را در فصل جدید ادامه دهند؟ به نظر می رسد در آینده این اختلاف باعث بروز حاشیه‌های تازه‌ای در باشگاه استیل آذین خواهد شد و بی تردید بر نتایج این تیم هم تاثیر منفی خواهد گذاشت.

شاید هدایتی مجبور شود برای برون رفت از این مشکل یا دو نفر را آشتی بدهد و یا با یکی از آن ها قطع همکاری کند که به نظر می رسد قدرت کریمی در این باشگاه بیشتر از سایر عوامل است؟!


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252876
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net