X
تبلیغات
زولا
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
دوشنبه 14 بهمن‌ماه سال 1387
تأیید گفتگوی علی کریمی با انصاری فرد

عباس انصاری‌‏فرد افزود: ما شب گذشته با علی کریمی جلسه‌‏ای برگزار کردیم و با صحبت وگفت وگو مشکلات به‌‏وجود آمده را حل کردیم ، به هر حال ممکن است چنین اختلاف‌‏نظرهای در هر مجموعه‌‏ای اتفاق بیفتد و حتی ممکن است در یک خانواده پدر با پسر اختلاف پیدا کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن تأئید جلسه شب گذشته خود با علی کریمی، هافبک این تیم گفت: متاسفانه کریمی را تحریک کرده بودند تا علیه مدیریت باشگاه مصاحبه کند که با صحبت‌‏هایی که شب گذشته بین من و کریمی مطرح شد، متوجه شدم این بازیکن منظور خاصی نداشته است.

عباس انصاری‌‏فرد افزود: ما شب گذشته با علی کریمی جلسه‌‏ای برگزار کردیم و با صحبت وگفت وگو مشکلات به‌‏وجود آمده را حل کردیم ، به هر حال ممکن است چنین اختلاف‌‏نظرهای در هر مجموعه‌‏ای اتفاق بیفتد و حتی ممکن است در یک خانواده پدر با پسر اختلاف پیدا کند.

وی ادامه داد:علی کریمی احساساتی شده و یک حرفی زده اما این مسائل دیگر تمام شده است. اینکه او گفته بود، ناراحت بودم که این حرف‌‏ها را بیان کردم شاید به خاطر بی احترامی هواداران بوده است. همانطور که گفتم بروز چنین اتفاقاتی به دلیل اتفاقات در مسائل بیرونی تیم است چرا که هواداران بارها ثابت کرده‌‏اند و شعار همیشگی آنها بوده که پرسپولیس چه در رتبه اول باشد و یا رتبه آخر از تیم خودشان حمایت می‌‏کنند.

مدیرعامل پرسپولیس اضافه کرد:‌‏ ما در تلاش هستیم هر چه سریعتر مسأله حاشیه‌‏ای به وجود آمده در بین هواداران را نیز با اقدامات لازم برطرف کنیم.

انصاری‌‏فرد در مورد مربی خارجی گفت: بحث حضور سرمربی خارجی برای تیم پرسپولیس هنوز در هیأت مدیره در حال بررسی است و معلوم نیست چه تصمیمی در این ارتباط گرفته شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حقیقت دارد، تیم پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا سرمربی خارجی استخدام خواهد کرد، گفت: اگر قرار باشد سرمربی خارجی برای تیم پرسپولیس استخدام شود دیگر نمی‌‏توانیم از او فقط در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنیم. به طور یقین او باید در مسابقات لیگ برتر هم به عنوان سرمربی فعالیت کند.

انصاری‌‏فرد ادامه داد:‌ برای مدیران و اعضای هیأت مدیره، نظر هواداران پرسپولیس بسیار مهم است و اولویت اول تأمین نظر آنها است. ما در خدمت هواداران هستیم و برای آنها کار می‌‏کنیم.

اگر هوادار نبود حضور ما هم در باشگاه پرسپولیس معنایی نداشت. ما دوست داریم با قدرت و موفقیت کار خود را در پرسپولیس پیش ببریم که در نهایت هواداران خوشحال و شاد شوند. پس ما به نظرات و شرایط آنها قطعاً‌ احترام خواهیم گذاشت اما این توقع را داریم که یک مقدار به ما فرصت بدهند و در این شرایط سخت و دشوار از ما حمایت کنند. من از هواداران می‌‏خواهم تحت تاثیر اغراض شخصی برخی‌‏ها قرار نگیرند تا بتوانیم با صعه صدر تیم را به نحو شایسته‌‏ای اداره کنیم. بحث استخدام مربی خارجی هم یک پروژه جداگانه است که در هیأت مدیره دنبال می شود و تا زمانی که موفقیت‌‏ها با افشین پیروانی ادامه یابد ما از او حمایت می‌‏کنیم در غیر این صورت مجبوریم روی را سرمربی خارجی حساب کنیم.

انصاری‌‏فرد اضافه کرد:‌ برخی افراد که همواره به دنبال مقاصد شخصی خود هستند و ما دست آنها را کوتاه کرده‌‏ایم، تلاش می‌‏کنند برای تیم پرسپولیس حاشیه درست کنند ولی ما همیشه دنبال آرامش و اتحاد در تیم هستیم، موضوعی که امروز آن را در تمرینات پرسپولیس شاهد بودیم. به هر حال شیطنت‌‏هایی از بیرون مجموعه پرسپولیس می‌‏شد که ما آنها را جمع کردیم تا بتوانیم در مسابقات آینده موفق عمل کنیم.

وی گفت: ‌متاسفانه اغراض شخصی در بین حاشیه‌‏سازان وجود دارد و گرنه کسی که پرسپولیس را دوست داشته باشد محال است برای این تیم حاشیه درست کند مگر اینکه مشکلات شخصی داشته باشد.

انصاری‌‏فرد گفت: به نظر من بهترین برخورد با حاشیه سازان این است که تیم پرسپولیس قوی و محکم در مسابقات موفق عمل کند تا ما نیز در مدیریت باشگاه بتوانیم در مورد مشکلات درست عمل کنیم و به موفقیت به دست بیاوریم. زمانی هم که موفقیت به دست بیاوریم تمامی حاشیه‌‏سازان هم مجبور هستند ما را تحسین کنند و یا حداقل خاموش شوند.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252821
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net