X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
شنبه 12 بهمن‌ماه سال 1387
علی‌ کریمی از پرسپولیس اخراج شد

کریمی: برای خودم متاسفم که به پرسپولیس آمدم/ با کمال میل اخراج را می‌پذیرم


اگر تماشاگری جنبه آمدن به ورزشگاه را ندارد بهتر است این کار را نکند، از دقیقه 50 علیه تیم شعار می‌دادند که من هیچ جای دنیا چنین رفتاری را ندیدم، در هر صورت تماشاگران یا باید به ورزشگاه بیایند و تیم خود را تشویق کنند و یا اگر نمی‌توانند روحیه بازیکنان را پایین نیاورند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد علی کریمی تا اطلاع ثانوی از این تیم اخراج شد. 

عباس انصاری‌فرد در پایان مسابقه با پرسپولیس و پیام گفت: «علی کریمی به دلیل اظهاراتی که علیه کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس داشته تا اطلاع ثانوی از این تیم اخراج می‌شود تا مسئولان این باشگاه درباره او تصمیم‌گیری کنند». 

وی افزود: «کریمی تا اطلاع ثانوی اخراج است و نمی‌تواند در تمرینات تیم شرکت کند». انصاری‌فرد تاکید کرد: «کریمی به جای حرف زدن در مورد مدیریت بهتر است به بازی خود تمرکز کند».

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: «از نتیجه بازی مقابل پیام مشهد راضی نیستم و به زودی تصمیمات جدیدی برای پرسپولیس خواهیم گرفت».

وی افزود: «امیدوارم هر چه زودتر مشکلات حل شود. هواداران حق داشتند اعتراض کنند. ما نیز مانند آنها ناراحت هستیم». 

سخنان کریمی
مهاجم پرسپولیس در پایان بازی با پیام گفت: «متاسفانه مدیرعامل ما به هیچ عنوان انتقادپذیر نیست و زمانی که از آنها انتقاد می‌شود متوسل به تحریم و اخراج می‌شوند، در هر صورت این که مدیر باشگاه به دلیل انتقاد من را اخراج کند، با آغوش باز می‌پذیرم».

وی ادامه داد: «من بازیکن پرسپولیس هستم و اگر باشگاه بخواهد من را اخراج کند بدون

کوچکترین مخالفتی آن را می‌پذیرم. زمانی که قرار شد از تیم ملی بروم ساک خود را برداشته و رفتم و اکنون پرسپولیس بخواهد این کار را انجام می‌دهم».

کریمی: «غیر از قبول این دستور هیچ کاری نمی توانم بکنم. واقعا برای خودم متاسفم که به پرسپولیس آمدم»....


کریمی تصریح کرد: «متاسفانه مدیران ما به هیچ عنوان انتقادپذیر نیستند، در جامعه‌ای که دموکراسی و آزادی بیان وجود دارد نمی‌دانم چرا از هر مدیری انتقاد می‌کنیم به تحریم و اخراج متوسل می‌شود».

کریمی ادامه داد: «در هر صورت از مدیری که در دوره گذشته مدیریتش بر روی چکهای شخصی خود مهر باشگاه را زده است بیشتر از این انتظار نمی‌رود، من معتقدم که خود این شرایط مدیریتی است که پرسپولیس را وارد حاشیه کرده است. من کسی نیستم که زیر حرفهای خود بزنم و به چیزهایی که گفتم اعتقاد دارم، حال اگر قرار است به دلیل واقعیت از باشگاه اخراج شوم با کمال میل آن را می‌پذیرم». 

کریمی همچنین با انتقاد از تماشاگران تیم پرسپولیس گفت: «اگر تماشاگری جنبه آمدن به ورزشگاه را ندارد بهتر است این کار را نکند، از دقیقه 50 علیه تیم شعار می‌دادند که من هیچ جای دنیا چنین رفتاری را ندیدم، در هر صورت تماشاگران یا باید به ورزشگاه بیایند و تیم خود را تشویق کنند و یا اگر نمی‌توانند روحیه بازیکنان را پایین نیاورند». 

علی کریمی در ادامه کفت: «در هر صورت فکر نمی‌کنم هیچ بازیکنی مانند من حاضر نمی‌شود اینگونه به تیم بیاید و مجانی بازی کند، این موضوع در گذشته پرسپولیس سابقه نداشته است و در آینده هم فکر نمی‌کنم کسی حاضر باشد


با دستمزدی که من گرفتم به پرسپولیس بیاید، در هر صورت اختیار با باشگاه است که هر کاری که می‌خواهد انجام دهد». 


کریمی: «بی تردید به کمیته انضباطی می‌روم و تمامی حرفهایم را بار دیگر تکرار می‌کنم، من هیچ ترسی ندارم و تمام آنچه که می‌دانم را خواهم گفت»....


کریمی درباره آوردن مربی خارجی به پرسپولیس نیز گفت: «من نمی‌دانم این حرفها چه زمانی به پایان می‌رسد، در هر صورت همین مسائل ایجاد حاشیه کرده است و فکر می‌کنم اگر هم کسی توانایی آوردن مربی خارجی به پرسپولیس را داشته باشد تنها حسین هدایتی است». 

علی کریمی درباره حضورش در کمیته انضباطی باشگاه نیز گفت: «بی تردید به کمیته انضباطی می‌روم و تمامی حرفهایم را بار دیگر تکرار می‌کنم، من هیچ ترسی ندارم و تمام آنچه که می‌دانم را خواهم گفت». 

کریمی درباره آن که انصاری‌فر خود را مدیر فوتبالی نامیده است گفت: «بهتر است اگر ایشان خود را فوتبالی می‌داند رزومه‌اش‌ را بیان کند تا مشخص شود که چه زمانی در فوتبال بوده است». 

وی در پایان گفت: «خودم هم برای جدایی از پرسپولیس بی‌میل نیستم». 

علی کریمی پس از اخراج از پرسپولیس اظهار داشت: «دیگر وقت استراحت من رسیده و با کمال میل دستور آقای انصاری فرد را می پذیرم».

کریمی یادآور شد: «نمی دانم سابقه کاری آقای انصاری فرد چیست. او بهتر است برود سابقه من را نگاه کند و خودش را هم بازبینی کند».

کریمی خاطرنشان کرد: «غیر از قبول این دستور هیچ کاری نمی توانم بکنم. واقعا برای خودم متاسفم که به پرسپولیس آمدم».

گفتنی است در جریان مسابقه فوتبال پرسپولیس و پیام در نیمه دوم پس از آنکه تا دقایق پایانی پرسپولیسی‌ها موفق به گلزنی نشده بودند تماشاگران این تیم خواهان بازگشت حبیب کاشانی به این تیم شدند. آنها به شدت حبیب کاشانی را تشویق کرده و حمید استیلی را نیز مورد حمایت قرار دادند.

عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252876
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net