X
تبلیغات
زولا
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
سه‌شنبه 30 آبان‌ماه سال 1385
على کریمى: در بهترین شرایط بایرن در بیمارستان بسترى بودم
على کریمى، بازیکن یکى دو سال گذشته نیست. دیگر بازیهاى جادوگر مثل سابق نیست که ازتماشاى آن لذت ببرى. دیگر ۹۰ دقیقه پاى تلویزیون میخکوب نیستى تا ببینى مدافعان یکى پس از دیگرى ازجلوى شماره ۸ کنار مى روند. دلمان براى دریبلها، فریب دادن ها، استارت ها و گلزنیهاى جادوگر آسیا حسابى تنگ شده است. شاید دیگر به شماره ۸ نبایدگفت جادوگر زیرا او از جادوگر بودنش فاصله گرفته و دوران افت را سپرى مى کند.این روزها هواداران فوتبال در ایران خیلى باید خوش شانس باشند که بازیکنشان را حتى روى نیمکت بایرن مونیخ ببینند. نیمکت نشین هاى شماره ۸ آن قدر ادامه پیدا کرد تا این که زمزمه جدایى او نیز شنیده شد. در این مطلب نگاهى مى اندازیم به آخرین وضعیت هافبک ایرانى بایرن مونیخ.«ابوالفضل جلالى» مدیر برنامه هاى کریمى در خصوص انتقاداتى که در مطبوعات ایران از این بازیکن شنیده مى شود گفت: روزنامه هاى ایران بیش ازحد روى کریمى زوم مى کنند.

 
 فوتبال ایران این همه لژیونر دارد اما فقط چسبیده اند به على کریمى. به هرحال کریمى هم بازیکن است و مثل همه فوتبالیست ها فراز و نشیب دارد اما همه منتظرند تا یک سوژه ازعلى کریمى بدست آورندتا هر روز در موردش مطلب بنویسند.وى افزود: هر روز ۲۰ خبرنگار به من زنگ مى زنند و مى گویند چرا کریمى در فلان مسابقه بازى نکرد و من هم باید روزى ۲۰ بار حرفهایم راتکرار کنم. هر روز على کریمى را به یک تیم جدید مى فرستند و مى گویند در بایرن مونیخ مشکل دارد و در حالى که اصل موضوع چیز دیگرى است.على کریمى بااشاره به مصدومیت طولانى مدت خودگفت: سال اولى که به مونیخ آمدم۲، ماه سخت ترین تمرینات بدنسازى را پشت سر گذاشتم. بعد از آن هم حدود ۳۰ بازى دوستانه انجام دادیم که همه این مسایل باعث شد آمادگى بسیار زیادى داشته باشم. ثمره آن هم حضور در بیش از ۲۵ بازى بایرن مونیخ بود که قراردادم را به صورت اتوماتیک وار تمدید کرد. نتیجه سختى هایى که کشیدم، حضور درترکیب تیم بود اما شرایط امسال خیلى فرق داشت.وى افزود: امسال زمانى که بازیکنان کارهاى قبل از فصل سال پیش را انجام مى دادند، من در بیمارستان بسترى بودم. استخوان پایم شکست که جاى آن پیچ و مهره گذاشتند. به محض این که کمى وضعیتم خوب شد درجام جهانى بازى کردم که همین موضوع باعث شد دوباره پایم درد گرفته و بهبودم به تأخیربیفتد.پارسال روزى ۶ ساعت قبل از شروع فصل تمرین مى کردم اما امسال به جاى بدنسازى، روى تخت بیمارستان خوابیده بودم. بعد از ۶ ماه مصدومیت، زمان زیادى باید بگذرد تا دوباره روزهاى خوب را تجربه کنى.

 
 دایسلر یک سال از فوتبال دور بود تا این که دوباره بازگشت یا همین فیلیپ لام که حالا خیلى خوب بازى مى کند ۲ سال به خاطر مصدومیت خانه نشین بود. با این شرایط نباید انتظار داشت مثل سال گذشته براى بایرن بازى کنم.شماره ۸ بایرن مونیخ با رد شایعه اختلاف خود باماگات گفت: این حرفها کذب محض است. درتیم ملى هم صد در صد آماده نبودم اما قلعه نویى مرا بیرون نکشید. البته نسبت به سایر بازیکنان چیزى کم نداشتم و چندین پاس خوب دادم. این که مى گویم صد در صد نبودم، به نسبت بازیهاى خودم در جام ملتهاى آسیاى دوره قبل است. به خاطر مصدومیتم هنوز کاملاً سرحال نیستم و این ربطى به اختلاف با ماگات ندارد.کریمى درموردعملکردش در بازیهاى ملى اظهار داشت: بازى آخر مقابل کره جنوبى را ببینید. چندین پاس خوب دادم. نمى توانید بگوییدکریمى ضعیف بود زیر این حرف دور از انصاف است. باوجود شرایطى که دارم خیلى هم خوب کار کردم و مى توانم بگویم جزو بهترین ها بودم.مدیر برنامه هاى کریمى درخصوص پیشنهاد باشگاههاى عربى مبنى بر جذب این بازیکن اظهار داشت: تمام تیمهاى عربى، على را مى خواهند. از قطر، کویت و امارات دنبال او هستند. چندباشگاه اماراتى به خود من زنگ زدند و پیشنهادشان را در مورد على ارایه کردند اما قرارداد او با بایرن مونیخ تا پایان فصل است و فعلاًنمى توان هیچ حرفى زد. بدون شک اگر کریمى از بایرن جدا شود،نمى رود خانه اش بخوابد.جلالى افزود: مى توان گفت کریمى با بایرن به بن بست رسیده است. این احتمال وجود دارد که على قبل از پایان فصل از بایرن جدا شود. باتوجه به وضعیتى که او دارد و علاقه شخصى اش، احتمال این که در امارات به فوتبالش ادامه دهد زیاد است. صحبتهایى انجام شده که على از بایرن جدا شود اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252821
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net