پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
شنبه 22 بهمن‌ماه سال 1384
کریمی: مرگ سبزی باید هشداری باشد برای مرده پرستان

علی کریمی بعد از دو هفته دوری از مسابقات سرانجام در دیدار مقابل هرتابرلین برای بایرن از دقیقه 60 وارد بازی شد. او که در این مدت به دلیل سرماخوردگی شدید قادر به همراهی تیمش نبود، از هفته گذشته تمریناتش را به همراه دیگر بازیکنان آغاز کرد و در شرایطی که هنوز به سلامتی و آمادگی کامل نرسیده بود، به دلیل شرایط بدی که بایرن در آن قرار داشته وارد میدان بازی شد.
البته فیلیکس ماگات در این رابطه می گوید:

تیم ما در بازی روز سه شنبه تحت سخت ترین فشارها بود و بازیکنان من شرایط بدی را تجربه می کردند. در آن وضعیت با وجود مصدومیت و عدم آمادگی کامل کریمی مجبور شدم از او استفاده کنم که او با وجود این شرایط بحرانی موفق شد هم در کار های دفاعی و هم در حمله مفید برای تیم خودش ظاهر شود و بازی او مقابل هرتابرلین راضی کننده بود.

در صحبتی که با علی کریمی داشتیم، او شرایط خود را خوب توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد که بتواند بایرن را در بازی روز یکشنبه مقابل نورمبرگ همراهی کند.

کریمی همچنین در رابطه با فوت نابهنگام مجید سبزی گفت: از مرگ سبزی ناراحت هستم. از مرگ کسی که در دوران بازیگری اش از با اخلاقترین بازیکنان فوتبال ایران بود و در کسوت مربیگری هم تلاش زیادی برای جوانان و نوجوانان داشت و برای ارتقا فوتبال پایه از جان مایه گذاشت. او انسان زحمتکشی بود که همواره برای به ثمر رساندن جوانان به هر دری می زد و هر کاری که از دستش بر می آمد برایشان انجام می داد و برای این کار به دیگران هم نیاز داشت و از خیلی ها درخواست کمک کرد اما کوچک ترین همکاری با او نشد و هیچ کس اعتنایی به زحماتش و شوق و اهدافش نداشت. اما امروز صد افسوس که بعد از مرگش یاد او افتادیم و همان افراد دور و اطرافش را گرفتند، کسانی که در زمان حیاتش با لبخند پذیرای خواسته هایش نبودند، امروز از مرگ او گریانند.
من هم از صمیم قلب تاسف و تاثر خودم را از مرگ این عزیز اعلام می دارم و آرزوی صبر برای خانواده او به ویژه پسر جوانش دارم. امیدوارم این اتفاق هشداری باشه برای همه ما مرده پرستان!...


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252857
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net