X
تبلیغات
زولا
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
دوشنبه 30 آبان‌ماه سال 1384
بدشانسی در آخرین لحظه به سراغ علی آمد

تیم بایرن مونیخ در هفته سیزدهم رقابت های بوندسلیگا موفق شد میزبان خود آرمینیا بیلفلد را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. اما در این دیدار علی کریمی که تا آخرین لحظات پیش از بازی نامش در فهرست بازیکنان اصلی قرار داشت، با بدشانسی دچار مصدومیت شد و نتوانست یارانش را در این دیدار همراهی کند.


کریمی که حتی پیش از آغاز بازی، تلویزیون آلمان نامش را به عنوان یکی از بازیکنان اصلی روی صفحه فرستاده بود، هنگامی که قصد پایین آمدن از پله های رختکن را داشت، دچار گرفتگی عضله پا شد و متاسفانه با وجود آنکه فیلیکس ماگات برای این بازی حساب ویژه ای روی او باز کرده بود، به تشخیص پزشکان تیم، بازی مقابل آرمینیا بیلفلد را از روی نیمکت دنبال کرد..


او با توجه به نشان دادن آمادگی اش در "تمرینات زیر برف" بایرن، در این بازی جانشین بالاک بود اما به گفته خودش خستگی و مصدومیت کوچکی که از تهران با خود به همراه آورده بود، باعث شد تا در لحظاتی پیش از آغاز بازی، ماگات مجبور شود فرد دیگری را جانشین کریمی کند.

سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ هم در گزارش بازی امروز آورده است: "بعد از غیبت بالاک و آسیب دیدگی دایسلر، وضعیت میانی بایرن وقتی نگران کننده تر شد که علی کریمی در صورتی که برای اجرای وظایفش جز نفرات اصلی برگزیده شده بود، در لحظاتی پیش از بازی مصدوم شد و این آغازی غافلگیرکننده برای بازیکن کهنه کار بایرن، مهمت شول بود تا فرصت بازی پیدا کند."

اما او فردا تمریناتش را آغاز می کند و به نظر نمی آید که مشکل چندانی داشته باشد


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252821
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net