X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
سه‌شنبه 10 شهریور‌ماه سال 1388
علی کریمی: شاهین بوشهر ما را غافلگیر کرد

بازیکن تیم فوتبال استیل آذین عملکرد بازیکنان تیم فوتبال شاهین بوشهر را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: بازی خوب این تیم ما را غافلگیر کرد.

علی کریمی ‌خاطرنشان ساخت: بازی سختی بود و تیم شاهین نشان داد باخت هفته قبل آنها مقابل تراکتور یک اتفاق بوده.این تیم در آینده می تواند برای سایر تیم های لیگ برتری مشکل ساز شود.
زننده دو گل استیل آذین به شاهین بوشهر افزود: استیل آذین امروز بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و معتقدم با ادامه این روند و هماهنگ تر شدن، بازی های بهتری را از خود به نمایش می گذاریم.
کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین درخصوص عملکرد داوران این دیدار نیز، گفت: بهتر است در این مورد کارشناسان صحبت کنند اما به اعتقاد من اشتباهات داور در این دیدار بر روی نتیجه تاثیر گذار نبود.
کریمی درخصوص از دست دادن یک ضربه پنالتی در این دیدار، تصریح کرد: نواختن ضربه چیپ یک ریسک بود که انجام دادم. از این پس سعی می کنم که دیگر این گونه عمل نکنم.
کاپیتان استیل آذین ضمن عذرخواهی از مسئولان و کادر فنی تیمش به خاطر از دست دادن ضربه پنالتی، اظهار کرد: در ضربات پنالتی از این پس بیش از این دقت خواهم کرد و دیگر چنین ریسکی را انجام نخواهم داد.
کریمی در پایان تاکید کرد: تیم ما با انجام 4 بازی دیگر می تواند به مرز هماهنگی لازم دست پیدا کند و در آن زمان مطمئن باشید تیم ما به یک مدعی قدرتمند تر در لیگ نهم تبدیل خواهد شد.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252876
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net