X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
دوشنبه 12 اسفند‌ماه سال 1387
علی کریمی درتیم ملی!

درخشش علی کریمی بازیکن تیم پرسپولیس در دربی موجب شد شایعه بازگشت وی به تیم ملی دهان به دهان شود. این شایعه بعد از بازی کره جنوبی به وجود آمد و بعد از درخشش کریمی در دربی جدی تر شد.

افسوس که سقف آرزوهایش کوتاه است.داربی بزرگ پایتخت فرصت مناسبی برای فوق ستارها ای مثل علی کریمی بود تا یک بار دیگرویژ گیهای منحصر به فرد.خود در یک بازی بزرگ را به تصویر بکشد.

علی کریمی Alikarimi

کریمی وقتی پا به توپ می شود از سرعت اولیه غیرقابل مهاری برخوردار است و این سرعت درمسافت طولانی کم نمی شود تا توپ در بهترین شرایط به بازیکن خودی برسد.چنین ویژگی جالب توجه ای را در میان بازیکن.ان چند دههاخیر فوتبال ایران فقط ناصر محمدخانی داشت علاوه بر این کریمی قدرت حمل توپ بالایی دارد و با هر دو پا دریبل می زند و پاس های کوتاه و بلند می دهد.دور شدن علی کریمی از فوتبال ملی افسوس بزرگ فوتبال ایران است این شایدواقعیت تلخی باشد که کریمی وقتی به بالاترین.سطح فوتبال اروپا و بازی در بای.رن مونیخ رسید، فوتبال برایش تمام شد؛ همان جایی که کار تازه برای یک فوتبالیست حرفه ای شروع می شود.اگر سقف آرزوهای کریمی کوتاه نبوداو امروز کماکان ستاره تیم ملی بود.در روزهاییکه تیم ملی فقدان یک هافبک طراح و بازیسازدر میانه میدان را به شدت احساس می کند،

 این در حالی است که شنیده شده علی دایی هم می خواهد کریمی را به تیم ملی دعوت کند. دایی می داند کارش برای رسیدن به جام جهانی سخت شده و نیاز به کمک هر کسی برای موفقیت تیم ملی دارد.درضمن گویا این دودرلواسان دیداردوستانه ای با هم داشتند.به همین دلیل این شایعه که دایی دوست دارد پیراهن شماره 8 تیم ملی را به کریمی بدهد چندان عجیب نیست.
 
اختلافات دایی و کریمی هر چقدر هم که باشد دایی نشان داده در تیم ملی به چیزی جز موفقیت نمی اندیشد و اما کریمی هم باید تصمیم بگیرد. او در شرایطی که حتی به تیم ملی دعوت شده بود و حتی به تمرینات هم می رفت طی یک نامه اعلام کرد دیگر حاضر نیست برای تیم ملی بازی کند. اما در حد فقط یک شایعه شنیده شده کریمی در محفلی خصوصی بعد از بازی ایران برابر کره جنوبی گفته:«اگر بودم می دانستم چه کنیم تا کره را ببریم. این بازی لم دارد.»
 
شاید این حرف اصلا از زبان کریمی بیرون نیامده باشد یا اگر هم او این حرف را زده دلیلی بر تمایلش برای این بازی نمی شود. اما به هر حال می توان حدس زد که وی هم بدش نمی آید به تیم ملی برگردد. همانطور که خداداد عزیزی هم گفت:« باید ببینیم چه اتفاقی افتاده است که کریمی دوست ندارد در تیم ملی باشد بنابراین هر بازیکن آماده ای مانند علی کریمی دوست دارد برای کشورش افتخار بیافریند و زیر پرچم ایران خدمت کند.

عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252876
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net