پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
یکشنبه 20 بهمن‌ماه سال 1387
علی کریمی قادر به راه رفتن و حتی نشستن نیست اما؛

دکتر زرینه : به بازی کردن کریمی خوشبینم


پزشک تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: فارغ از تمام شایعاتی که این روزها برای دربی شنیده می شود من باید بگویم که کریمی به هیچ عنوان شرایط خوبی ندارد اما من به بازی کردن وی خوشبین هستم.

دکتر فرید زرینه در گفت وگو با خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا) عنوان کرد: علی کریمی این روزها به دلیل درد شدیدی که در ناحیه کمر احساس می کند حتی قادر به راه رفتن یا نشستن هم نیست. علی کریمی در حال احتیاج به فیزیوتراپی احتیاج دارد و که تا این لحظه سه جلسه فیزیوتراپی را انجام داده است.

وی ادامه داد: کریمی برای این که بازی کند باید 6 جلسه فیزیوتراپی انجام دهد و لی باز هم همه چیز به میزان آماداگی بدنی این بازیکن مربوط می شود.

رزینه خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان قصد ندارم در آستانه دربی حاشیه سازی کنم و یا بخواهم در مورد بازی کردن یا نکردن علی کریمی جنگ روانی به راه بیندازم. مثلا وقتی فهمیدم نبی الله باقری ها به دربی نمی رسد خیلی زود اعلام کردم چون این بازیکن دچار خون ریزی در مفصل شده و بازی کردن برای او غیر ممکن است.

پزشک پرسپولیس گفت: اما برای کریمی اوضاع بسیار متفاوت است و او فعلا کمر درد دارد و نمی تواند بازی کند اما من به این که او بتواند در دربی بازی کند بسیار خوشبین هستم.

زرینه ادامه داد: در باشگاه پرسپولیس اصرار خاصی به بازی کردن کریمی در دربی دارند و من نیز به آنها اعلام کرده ام که وضعیت کریمی به طور خوشبینانه برای بازری کردن دردربی مناسب است ولی باید تا آخرین لحظه صبر کنیم.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252857
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net