X
تبلیغات
زولا
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
یکشنبه 13 خرداد‌ماه سال 1386
ای کاش با شماره 8 مانع شکست تیم محبوبم می شدم!

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت:ای کاش بازیکن تیم محبوبم بودم و با پیراهن شماره 8 مانع از شکست این تیم مقابل سپاهان می‌‏شدم.
علی کریمی، که در بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان در ورزشگاه آزادی حضور داشت, در گفت و گو با خبرنگاران, ضمن بیان مطلب فوق ، افزود: پرسپولیس امروز یک روز تاریخی را پشت سر گذاشت ما می‌‏توانستیم با حضور خیره‌‏کننده هواداران یک جشن باشکوه صعود بگیریم ، اما اتفاقات فوتبال پرسپولیس را ناکام گذاشت. البته هواداران نباید بازیکنان را به کم‌‏کاری متهم کنند چرا که آنها به هیچ عنوان اهل این گونه بی‌‏معرفتی‌‏ها نیستند و اگر قرار بود که چنین اتفاقاتی رقم بخورد آنها حتی تا این مرحله پیش نمی‌‏آمدند.


وی افزود: وقتی تیمی شکست می‌‏خورد همه اعضای آن تیم مقصر هستند همان طور که پیروزی از آن همه آن نفرات است. معتقدم پرسپولیس امروز به دنیزلی و بازیکنانش نباخت چرا که پرسپولیس مدت‌‏هاست با مشکلات عدیده‌‏ای روبروست.
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امروز روز بسیار دشواری را پشت سر گذاشتم چرا که 120 دقیقه شکست تیم محبوبم را به چشم دیدم زمانی که پرسپولیس متحمل شکست شد آرزو می‌‏کردم ای کاش بازیکن این تیم بودم و با پیراهن شماره 8 مانع از این ناکامی می‌‏شدم.
کریمی در ادامه تصریح کرد: من عملکرد انصاری‌‏فرد را موفقیت آمیز می‌‏دانم چرا که با وجود تمام مشکلات مالی و مدیریتی این تیم را سرپا نگه داشته است ، اما برای موفقیت باید تمام عوامل مهیا باشد.
وی در مورد عملکرد فرشید کریمی برادر خود، گفت: فرشید نیز مثل سایر پرسپولیسی‌‏ها اشتباهاتی مرتکب شد او نیز در این شکست سهیم است ، اما همان طور که گفتم پرسپولیس از جای دیگر ضربه می‌‏خورد معتقدم که این پرسپولیس نه تنها با علی کریمی که حتی با رونالدینیو و زیدان هم موفق نمی‌‏شود.
کریمی در ادامه افزود: با این حال آرزو دارم روزی به پرسپولیس بازگردم البته در روزهایی که کاملاً سر حال و آماده هستم نه اینکه در پایان عمر بازیم به تیم محبوبم باز گردم.
وی در مورد وضعیت فصل آینده‌‏اش گفت: از تیم‌‏های اروپایی پیشنهاد جدی دریافت نکرده‌‏ام و به احتمال فراوان در یکی از تیم‌‏های حوزه خلیج فارس قرارداد می‌‏بندم.
ملی پوش فوتبال کشورمان در مورد حضور تیم ملی در جام ملت‌‏های آسیا گفت: این دوره از مسابقات به دلیل حضور استرالیا بسیار دشوار و نفسگیر خواهد بود ، اما واقعیت این است که تمام تیم‌‏های آسیایی از جمله مالدیو در حال پیشرفت هستند و این تنها فوتبال ایران است که درجا می‌‏زند. متاسفانه باید بگویم که با روندی که در پیش گرفته‌‏ایم چند سال آینده به جایی می‌‏رسیم که شکست دادن تیم‌‏های عربی نیز برایمان یک آرزو خواهد شد.
وی یادآور شد: هواداران پرسپولیس به معنای واقعی بی‌‏نظیر هستند آنها امروز یک حماسه خلق کردند و این موضوع هیچ ارتباطی با نتیجه بازی نخواهد داشت. ما نباید فراموش کنیم که امروز یک دهم جمعیت کشور امارات در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را تشویق می‌‏کرد.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252821
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net