پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
پنج‌شنبه 23 فروردین‌ماه سال 1386
دلایل نیمکت‌نشینی کریمی از زبان جلالی

مدیر برنامه‌های علی کریمی در امارات درخصوص وضعیت این بازیکن در بایرن مونیخ گفت: او روزهای سخت و عذاب‌آوری را در بایرن سپری می‌کند و باشگاه در مقابل پیشنهاداتی که برای جذب کریمی ارائه شد، سرسختی نشان داد. ابوالفضل جلالی با بیان این مطلب اظهار داشت: در طول ماه‌های گذشته تیم‌هایی چون الاهلی امارات، ولفسبورگ و یک تیم اتریشی خواهان جذب کریمی بودند ولی باشگاه بایرن مونیخ در مقابل این پیشنهادات رقم‌های سنگینی برای فروش کریمی در نظر گرفت که تیم‌های مذکور از جذب او منصرف شدند.

کریمی این دوران سخت را تحمل می‌کند تا این فصل به اتمام برسد. او خارج از مقررات موجود در باشگاه رفتار نمی‌کند تا در پایان قراردادش از این تیم جدا شده و به باشگاه دیگری برود. 

جلالی تاکید کرد: مسئولان باشگاه بایرن مونیخ به آقای فاضلی گفته بودند که کریمی هیچ‌کدام از خواسته‌های ما را برآورده نکرد و به این دلیل که سال آینده در تیم ما نیست، نمی‌توانیم روی او سرمایه‌گذاری کنیم. درضمن این بازیکن حاضر نشده که از طریق باشگاه بایرن مونیخ به تیم دیگری منتقل شود. 

وی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی، کریمی ترجیح داده تا اتمام قراردادش صبر کند و با بررسی پیشنهادات، بهترین تصمیم را بگیرد. تیم‌هایی از عربستان، قطر، امارات و چند تیم اروپایی خواهان جذب او هستند و کریمی با بررسی جوانب، تیم موردنظرش را انتخاب خواهد کرد.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252857
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net