X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
دوشنبه 15 آبان‌ماه سال 1385
جادوگر هیچ جا نمى رود
ماگات: کریمى ، قربانى بازى تهاجمى بایرن شده است!
حضور اندک على کریمى، بازیکن ایرانى بایرن مونیخ در بازى هاى این فصل این تیم باعث به راه افتادن شایعه هایى درباره  فروش این بازیکن در پایان فصل شده بود.برخى منابع از جدایى کریمى در پایان نیم فصل بوندس لیگا و پایان سال جارى خبر داده بودند، اما فلیکس ماگات سرمربى بایرن مونیخ در آخرین اظهارنظر خود اعلام کرد که قرار نیست ترکیب بایرن در زمستان تغییر کند: «ما به لحاظ بازیکن بسیار خوب هستیم و تنها باید هماهنگى دفاع و حمله را نسبت به آنچه تاکنون نشان داده ایم بیشتر و بهتر کنیم.»روزنامه Tagesspiegel در واکنش به این اظهار نظر در مقاله اى به انتقاد از کادر بایرن پرداخت و نوشت: «بایرن ذخیره هاى قدرتمندى ندارد. در بازى لیگ قهرمانان اروپا مقابل اسپورتینگ لیسبون روشن شد که ماگات به على کریمى و خولیو دوس سانتوس تنها براى زمانى از بازى و نه تمام آن اطمینان دارد.

ali karimi.jpg

 بایرن باید تقویت شود.»پایگاه اینترنتى OVb - online در گزارشى از شرایط بایرن به کریمى اشاره کرد و نوشت:« نیمکت بایرن به ندرت این گونه ناشناس و غریبه بود. على کریمى و خولیو دوس سانتوس را همگان مى شناسند. البته در کنار این ۲ بازیکن حاضر در جام جهانى و براى ایران و پاراگوئه، بازیکنان غریبه اى جاى گرفته بودند که همگى از تیم زیر ۲۳ ساله هاى بایرن بودند.»ماگات درباره  علت نیمکت نشینى کریمى گفت:« کریمى و دوس سانتوس در حال حاضر تنها به دلیل آن که ما با ۳ مهاجم بازى مى کنیم، ناچار به نیمکت نشینى هستند. آنها قربانى بازى هجومى ما شده اند.»البته قرار نگرفتن این ۲ بازیکن تکنیکى در کادر بایرن در روزى که
ون بومل را به دلیل آسیب دیدگى در ترکیب نداشت شاید به نوعى بیانگر آن باشد که این ۲ بازیکن تکنیکى در برنامه هاى ماگات جایگاه ویژه اى ندارند.

عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252876
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net