X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
جمعه 11 فروردین‌ماه سال 1385
شرایط خوب علی و تبریک سال نو
مصدومیت علی کریمی در دیدار با هامبورگ همه به خصوص ایرانیان را نگران کرد چرا که این حادثه باعث شد علاوه بر دوری از میادین، علی پای مصدومش را گچ بگیرد و مدتی از عصا برای راه رفتن استفاده کند.  این اتفاقات و مصدومیت او به گونه ای بود که عده ای از رسیدنش به بازی های جام جهانی اظهار نا امیدی کردند و عاقبت تیم ایران را در جام جهانی بدون حضور او چندان خوشایند پیش بینی نمی کردند. اما خبر خوب اینکه علی این روز ها در شرایط خوبی به سر می برد.

 علی کریمی به تازگی گچ پایش را باز کرده است و به دستور پزشکان معالجش مدتی مشغول فیزیوتراپی است تا بتواند آمادگی لازم را کسب و حفط کند. پزشکان امیدوارند با این شرایط و با آمادگی او ، علی دو هفته دیگر کم کم تمریناتش را آغاز کند تا بتواند در هفته های آتی همراه با دیگر یارانش در تمرینات تیمی شرکت کند و کم کم شرایط مسابقه را به دست آورد و تیم بایرن ر در بازی های بوندسلیگا همراهی کند.

او در این رابطه می گوید: این روزها در شرایط خوبی به سر می برم. خوشبختانه وضع پایم بهتر شده است و گچ آن را باز کرده اند و فعلآ مشغول فیزیوتراپی هستم تا بتوانم إن شاء الله دو هفته دیگر تمریناتم را آغاز کنم. امیدوارم بتوانم هرچه سریع تر آمادگی لازم را کسب کنم تا تیم را همراهی کنم.

اما روزهای آغازین سال 85 را سپری می کنیم، کریمی در این رابطه می گوید: امیدوارم سال 85 سالی پر برکت برای همه مردم ایران باشد. آرزوی سلامتی، سعادت، موفقیت و سربلندی برای همه هموطنانم دارم. علاوه بر این از خداوند بزرگ سالی پر از موفقیت برای ورزش و فوتبال ایران خواستارم و امیدوارم تیم کشورمان در جام جهانی بدرخشد و با لیاقت به مراحل بالاتر صعود کند و باعث رضایت و شادی همه ایرانیان شود.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252876
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net