پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
دوشنبه 1 اسفند‌ماه سال 1384
تلاش برای به هم زدن آرامش کریمی

در حالی که علی کریمی هزاران کیلومتر دورتر از میهن سرسختانه در تلاش است تا در تیم سرشناس بایرن مونیخ برای خود جایگاه مناسبی را به دست آورد، عده ای برای بر هم زدن آسایش و آرامش او ، با ترفندهای مختلف، به این در و آن در می کوبند تا بلکه این بازیکن آرام و گوشه گیر را به حاشیه های مردابی کشانده او را از مسیر پیشرفت و ترقی بازدارند.

درست در آستانه ی آماده سازی تیم ملی که شور و شوق و حساسیت فوق العاده ای را در جامعه ی ورزش به
وجود آورده، عده ای به ظاهر دلسوز و در پس پرده با اهداف شوم، کریمی را متهم به دخالت در انتخاب بازیکنان تیم ملی نموده و انتخاب نشدن بازیکن مورد نظرشان را صرفاَ اطاعت برانکو از دستور کریمی تلقی کرده و تهدیداتی را در این مورد با شکلهای مختلف اینجا و آنجا پراکنده نمودند.

اختلاف بین دو بازیکن و یا چند بازیکن چیز تازه ای نیست، چه بسا بارها بازیکنانی با هم زد و خورد هم کرده اند، اما هیچگاه این اختلافات به تیمهای باشگاهی و ملی پیوند نخورده است.

این دستمایه ای که بعضی ها برای کشاندن کریمی به حاشیه و درگیر کردن او با بازیکنان دیگر امروزه سر از برخی رسانه ها در آورده، صرفاَ در راه به هم ریختن آرامش تیم ملی و کریمی است. او که امروزه در تیم بایرن مونیخ کار بسیار مشکلی را در پیش رو دارد و سرسختانه می کوشد تا خود رامیان ستاره های روز دنیا، بهتر ارائه نماید،مطمئناَ نه وقت کافی برای درگیر شدن با این مسائل را دارد و نه آنکه آنقدر ضعیف و زبون شده که متوسل به چنین کارهای ناجوانمردانه ای شود.

دوستداران فوتبال، همانهایی که علی کریمی را ساخته اند، مطمئن باشند کریمی و دیگر بازیکنان تیم ملی دل و جانشان برای تیم ملی است و در راه شاد کردن آنها کوچکترین غفلتی نخواهند داشت.

مسئول وبلاگ اختصاصی علی کریمی


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252857
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net