X
تبلیغات
زولا
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
یکشنبه 6 آذر‌ماه سال 1384
کریمی:هنوز تمام توانایی‌های خود را نشان نداده‌ام
 
ستاره‌ی ایرانی تیم بایرن مونیخ معتقد است که می‌تواند با جدایی میشاییل بالاک جانشین مناسبی برای وی باشد.

علی کریمی در گفت‌وگو با مجله‌ی کیکر گفت:« نخستین حضورم در لیگ قهرمانان بسیار مثبت بود؛ اما، تمام بازیکنان تیم نیز بسیار خوب کار کردند. بسیار خوشحالم که به من اجازه داده شد که بتوانم همکاری کوچکی با تیم در این دیدار داشته باشم.»

این روزها شایعات فراوانی مبنی بر جدایی میشاییل بالاک از تیم بایرن مونیخ به گوش می‌رسد کریمی در این باره گفت:« امیدوارم که بالاک در کنار تیم ما بماند؛ اما، معتقدم که می‌توانم جایگزینی خوب برای او باشم، ولی این مربی است که باید در این باره تصمیم‌گیری کند.»

بازیکن سال آسیا افزود:

« زمانی که به بایرن می‌اندیشیم، متوجه می‌شویم که تیم بسیار قدرتمندی داریم. می‌دانم که برای اثبات خود نیاز به زمان دارم. زمانی که خوب بازی نکنم، نمی‌توانم انتظار داشته باشم که در تیم اول حضور داشته باشم. به طور کامل از فرم خود راضی نیستم و احساس می‌کنم که هنوز تمام توانایی‌های خود را ارایه نداده‌ام. برای چشیدن موفقیت به مونیخ آمده‌ام و قصد دارم که زمان طولانی‌تری را در تیم بمانم.»

کریمی درباره‌ی آینده‌ی حضور بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان تصریح کرد:« ما تیمی بسیار قدرتمند با روحیه‌ی بسیار عالی داریم؛ اما، هرگز نباید برای ادامه‌ی موفقیت‌های خود دست از تمرینات سخت برداریم. اگر در هر بازی باصد در صد تمرکز به میدان رویم، اطمینان


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252821
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net