X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پایگاه اینترنتی رسمی علی کریمی
:.علی کریمی:. .: Ali Karimi :.
چهارشنبه 30 شهریور‌ماه سال 1384

 علی کریمی و حضور در ترکیب تیم

بازی های فشرده و سنگین بایرن مونیخ در سه جام قهرمانان اروپا، بوندس لیگا و حذفی همچنان ادامه دارد. در ادامه مسابقات بوندس لیگا، تیم بایرن مونیخ روز سه شنبه به مصاف تیم اینتراخت فرانکفورت می رود. این بازی به دلیل تعقیب کننده های نزدیک برای شاگردان ماگات بسیار با اهمیّت است.

Karimi-against-Hannover.jpgعلی کریمی که به چنین بازی های سنگین و پشت سر هم عادت ندارد تلاش و کوشش خود را برای هرچه بهتر بودن و البته دور ماندن از آسیب دیدگی در مسابقات و تمرین های پر فشار انجام می دهد.

در مورد بازی با هانوفر گفتگویی را با علی کریمی داشتیم. او گفت: "اینجا هر بازی حال و احوال کاملا متفاوتی دارد. ما در خانه خودمان می توانستیم با یک پیروزی پر گل حریف را شکست دهیم امّا دفاع یک طرفه و بستن بازی اجازه نداد به هدف خودمان برسیم."

کریمی ادامه داد: "در چنین بازی هایی ترس از ضد حمله باعث می شود مربّی برای سه امتیاز بازی و حفظ نتیجه اهمیِت بیشتری قائل باشد. با توجّه به اینکه بسیاری از من می خواهند تا حرکات انفرادی بیشتری داشته باشم و هر روز ایمیل های زیادی در این رابطه از طریق هواداران دریافت می کنم، باید بگویم که به علّت بسیاری از مسائل و تازه وارد بودن در چنین فضائی فعلا چاره ای نیست و باید تمام هوش و حواس خود را باید به خواسته های مربّی اختصاص دهم." علی کریمی در مورد حضورش در ترکیب تیم اعلام کرد: "همانطور که قبلا هم بارها گفته ام ما در میانه میدان چند بازیکن هستیم که گمنام ترین و بی تجربه ترین آنها در بوندس لیگا من هستم. ماگات با توجّه به بازی هایی که داریم و نوع سیستمی که در نظر دارد مهره ها را می چیند و تا یک ساعت قبل از بازی واقعا برای هیچکس مشخص نیست چه بازیکنانی به میدان می روند. همانطور که در بازی با هانوفر اکثر رسانه ها مرا روی نیمکت نشانده بودند امّا ماگات مرا در ترکیب اصلی به میدان فرستاد."

علی کریمی اضافه کرد: "در آخر آنچه مهم است پیروزی تیم است، ما هم چه در داخل زمین باشیم و چه روی نیمکت عضو تیم هستیم و شکر خدا تا اینجا بدون شکست پیش رفته ایم."

 

 


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تماس با مدیر سایت

آرشیو
عضویت در خبرنامه

تعداد بازدیدکنندگان : 252876
By Glseek.com
Powered by  MyPagerank.Net